  1. Potencjometr LA42DWQ-22 100K Ohm do falowników
    Kod: 012952
    RoHS.
    Stan magazynowy: 40  szt.
    MPQ: 3  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  2. Potencjometr LA42DWQ-22 10K Ohm do falowników
    Kod: 012710
    RoHS.
    Kolejna dostawa około: 2026-05-22
    Stan magazynowy: 0  szt.
    MPQ: 5  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  3. Potencjometr LA42DWQ-22 1K Ohm do falowników
    Stan magazynowy: 31  szt.
    MPQ: 3  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  4. Potencjometr LA42DWQ-22 20K Ohm do falowników
    Kolejna dostawa około: 2026-07-10
    Stan magazynowy: 5  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  5. Potencjometr LA42DWQ-22 2K Ohm do falowników
    Stan magazynowy: 7  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  6. Potencjometr LA42DWQ-22 50K Ohm do falowników
    Stan magazynowy: 0  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  7. Potencjometr LA42DWQ-22 5K Ohm do falowników
    Stan magazynowy: 7  szt.
    Poniżej MPQ: +15%
  8. Potencjometr obrotowy 3W 100 Ohm B (liniowy)
    Potencjometr liniowy drutowe 3W Rohs
    Stan magazynowy: 49  szt.
    MPQ: 5  szt.
    Poniżej MPQ: +10%
  9. Potencjometr obrotowy 3W 10K Ohm B (liniowy)
    Stan magazynowy: 45  szt.
    Poniżej MPQ: +10%
  10. Potencjometr obrotowy 3W 1K Ohm B (liniowy)
    Stan magazynowy: 40  szt.
    Poniżej MPQ: +10%
  11. Potencjometr obrotowy 3W 2.2K Ohm B (liniowy)
    Stan magazynowy: 65  szt.
    Poniżej MPQ: +10%
  12. Potencjometr obrotowy 3W 4.7K Ohm B (liniowy)
    Stan magazynowy: 91  szt.
    Poniżej MPQ: +10%